Kullanım Koşulları

KULLANIM ŞARTLARI
Sayfadaki kurallar, ucuzminecrafthesabi.com ile ucuzminecrafthesabi.com müşterileri arasındaki alışveriş ve kullanım şartlarıdır. Alışveriş öncesi bu sayfadaki bütün maddeleri okumanız gerekmektedir.

Ürün hakkında
Satın alacağınız hesap, Mojang oyun stüdyosu tarafından geliştirilen Minecraft oyunu için satın alınmış bir hesaptır. Hesaba Minecraft oyunundan giriş yapıp çevrimiçi oyun sunucularında oynayabilirsiniz. Siparişlerin tamamlanma süresi maksimum 5 dakikadır.

Değişim Teslim Süreci
Garantili hesap değişiminden faydalanmak için sağlanması gereken tek şart hesabınıza giriş yapamıyor olmanızdır.. Satın aldığınız hesabınızın bilgileri yanlış ise yani giriş yapamıyorsanız, Canlı destek ile bize ulaşın 1 iş günü içerisinde satın aldığınız mail üzerinden dönüş sağlanacaktır. 

Sorumluluk reddi
ucuzminecrafthesabi.com üzerinden alınmış bir Minecraft hesabı ile, kullanıcıların yaptığı yasal olan yada yasal olmayan olarak yapılan bütün hareketler, ilgili Minecraft hesabını ucuzminecrafthesabi.com üzerinden satın alan kişinin sorumluluğuna aittir. ucuzminecrafthesabi.com üzerinden yasal olmayan yollar ile yollarla ele geçirilmiş (çalıntı kart vb.) ödeme işlemlerinden ucuzminecrafthesabi.com sorumlu değildir.Oyunun sahte kullanımlardan ortaya çıkacak sorunlar kişinin sorumluluğuna aittir. Orijinal minecraft launcher kullanımını önermekteyiz. Sipariş veren kişi yada kurumlar "Kullanım Şartları"nı kabul etmiş sayılır.


Sipariş İptal ve Ürün İade

a) Kullanıcı, satın aldıkları ürünlerin kodları kendisine teslim edilmediği (e-posta ile) takdirde iptal edebilme haklarına sahiplerdir.

b) www.ucuzminecrafthesabi.com ‘dan aldığınız ürünü değişim hakkı olması halinde kusurlu ise sorunsuz olarak değiştirebilirsiniz.

c) Kullanıcı, şifreli ürünlerin “MESAFELİ SÖZLEŞMELER UYGULAMA USUL VE ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK MADDE 8 – IV” uyarınca www.ucuzminecrafthesabi.com (site) ‘dan sipariş veren “Kullanıcı”nın satın aldıkları ürünlerden cayma hakları (iade) bulunmamaktadır.

d) 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'unda yer aldığı üzere orjinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir.